Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komisja

Stała Rektorska Komisja Socjalna

  1. prof. dr hab. Robert Wolak - Wydział Matematyki i Informatyki - przewodniczący
    e-mail: robert.wolak@uj.edu.pl, tel. 664 66 52
  2. dr Wioleta Karna - Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej -   wiceprzewodnicząca
    e-mail: w.karna@uj.edu.pl  tel. 664 55 44, 664 58 30
  3. dr hab. Grzegorz Suliński - Wydział Prawa i Administracji
    e-mail: grzegorz.sulinski@uj.edu.pl  tel. 663 13 53
  4. dr hab. Łucjan Miś, prof. UJ - Wydział Filozoficzny
    e-mail: lucjan.mis@uj.edu.pl, tel. 663 17 36
  5. Małgorzata Łabęcka - Wydział Historyczny
    e-mail: malgosia.labecka@gmail.com, tel. 663 16 70
  6. dr hab. Monika Gurgul, prof. UJ - Wydział Filologiczny
    e-mail: monika.gurgul@uj.edu.pl, tel. 421 50 35
  7. prof. dr hab. Elwira Buszewicz - Wydział Polonistyki
    e-mail: elwira.buszewicz@uj.edu.pl  tel. 663 13 34
  8. dr Renata Gargula - Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
    e-mail: renata.gargula@uj.edu.pl  tel. 664 45 80
  9. dr hab. Katarzyna Ostrowska - Wydział Chemii
    e-mail: k.ostrowska@uj.edu.pl, ostrowsk@chemia.uj.edu.pl, tel. 686 24 44
  10. mgr Paweł Dudzik - Wydział Biologii
    e-mail: pawel.dudzik@uj.edu.pl, tel. 664 54 19
  11. dr hab. Andrzej Dudek, prof. UJ - Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
    e-mail: andrzej.dudek@uj.edu.pl  tel. 623 77 30
  12. dr hab. Przemysław Płonka - Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
    e-mail: przemyslaw.plonka@uj.edu.pl, tel. 664 63 50
  13. mgr Alicja Marciniak-Nowak - Wydział Geografii i Geologii
    e-mail: alicja.marciniak-nowak@uj.edu.pl  tel. 664 52 60
  14. mgr Elżbieta Kopyś - Biblioteka Jagiellońska
    e-mail: elzbieta.kopys@uj.edu.pl, tel. 663 35 04
  15. Daniela Adamczyk – przedstawiciel ZNP
    e-mail: daniela.adamczyk@gmail.com, tel. 12 423 04 16
  16. dr Małgorzata Rachwalska - przedstawiciel NSZZ „Solidarność"
    e-mail: rachwalska.malgorzata@gmail.com, tel. 663 22 55
  17. mgr Monika Curyło - przedstawiciel OZZ Inicjatywa Pracownicza
    e-mail: monika.curylo@uj.edu.pl, tel. 789 129 122
  18. dr Przemysław Wszołek- przedstawiciel Towarzystwa Asystentów UJ
    e-mail: przemyslaw.wszolek@uj.edu.pl, tel. 664 13 76
  19. mgr Mariola Grylewicz - przedstawiciel administracji ogólnouczelnianej, DAdN
    e-mail: mariola.grylewicz@uj.edu.pl, tel. 663 11 12
  20. Edward Szmyd - przedstawiciel emerytów
    e-mail: edward.szmyd@uj.edu.pl, tel. 664 68 64

Decyzja nr 40 z 21 października 2020 roku w sprawie powołania Stałej Rektorskiej Komisji Socjalnej na kadencję 2020-2024

Regulamin Stałej Rektorskiej Komisji Socjalnej - Zarządzenie nr 128 Rektora UJ z 13 listopada 2020 roku